Главная    Статьи   Изменения в законодательстве   У ЯКИХ ВИПАДКАХ 50 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ - НЕ ПЕРЕШКОДА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ

Изменения в законодательстве

У ЯКИХ ВИПАДКАХ 50 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ - НЕ ПЕРЕШКОДА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ
 25.11.2016, 10:05

У ЯКИХ ВИПАДКАХ 50 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ - НЕ ПЕРЕШКОДА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ

Продаж квартири чи будинку НЕ входить до переліку критеріїв, які позбавляють права на отримання субсидії. Більше того, про факт продажу квартири громадяни НЕ зобов’язані інформувати органи соціального захисту.

Водночас звертаємо увагу, що дохід від продажу квартири має бути задекларований у наступному році. Він буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії на наступний період, скажімо, у 2017-2018 рр.

Якщо родина здійснила покупку, що перевищує 50 тис. грн на момент отримання субсидії, безповоротну державну допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг їй НЕ припинять надавати. Підтвердженням цьому є діючий нормативно-правовий акт http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF. Факт такої купівлі впливає на право на призначення субсидії на наступний термін.

На оформлення субсидії також НЕ впливає вартість майна, отриманого у спадок або у подарунок. Цей дохід НЕ включається до сукупного доходу сім’ї і НЕ береться до уваги при розрахунку розміру субсидії.

Також звертаємо увагу, що наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів також НЕ впливає на право отримання субсидії. Береться до уваги офіційний дохід, який приносить це майно.

Якщо сім’я придбала квартиру у кредит, то при визначеніїї права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис. гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Винятком також є і медичні послуги. Якщо людина оплатила операцію і сума перевищує 50 тис. грн – це НЕ позбавляє її права на субсидію.

Субсидія не призначається у випадку, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні членів сім’ї протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням  житлової субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, будівельних матеріалів або одноразово оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири чи будинку, автомобіля на суму, яка перевищує 50 тис. гривень. Однак і тут є винятки. Держава готова йти назустріч тим сім’ям, які реально потребують допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг.

 

За матеріалами: http://visnik-press.com.ua/

 
В Украине появится Высший антикоррупционный суд
 02.06.2016, 12:24
В Украине будет создан Высший антикоррупционный суд, а специализированные суды будут...
Нова система штрафів
 15.08.2016, 12:34
Готуйте 3 тисячі, якщо ваш пес вкусив перехожого. Восени почне діяти нова система штрафів
Пенсійна реформа вже восени: працювати до 67 і скасування пільг
 18.07.2016, 14:17
За деякими прогнозами, термін виходу найближчим часом можуть підняти з 60 до 67 років.
Зарегистрирован Постоянно действующий Третейский суд
 25.03.2016, 00:00
Министерством юстиции Украины было зарегистрировано Постоянно действующий Третейский суд при...
С 1 июля украинцев ожидает резкое повышение налога на недвижимость
 31.05.2016, 11:58
До 1 июля украинцев ожидает новый сюрприз в виде платежек с налогом на недвижимость.
Комментарии
Войдите, чтобы оставить комментарий.