Главная    Статьи   Политика   ЖЕК блокує ОСББ

Политика

ЖЕК блокує ОСББ
 24.05.2017, 00:00

ЖЕК блокує ОСББ

Приватний ЖЕК скандального забудовника Володимира Зубика, екс-регіонала, який голосував за “диктаторські закони 16 січня”, заблокував у своєму приміщенні керівн ицтво новоствореного ОСББ “Яскравий - 2”.

Приватний ЖЕК скандального забудовника Володимира Зубика, екс-регіонала, який голосував за “диктаторські закони 16 січня”, заблокував у своєму приміщенні керівництво новоствореного ОСББ “Яскравий - 2”.

Люди, які прийшли на запрошення отримати технічну документацію свого будинку, провели ніч за зачиненими гратами, але здаватися не збираються. Вони мають чіткий намір все, що їм належить за законом, в недобросовісного забудовника забрати.

Кілька будинків, збудованих “Інтергал-Будом”, створивши ОСББ, вже вирвалися з комунального рабства, але завжди цей шлях створені ОСББ змушені проходити через жорстке протистояння. І не лише в випадку з компанією Зубика, але й з багатьма іншими.

Хто зміг організуватися на боротьбу, тому, можливо, поталанило. Хто ні, будуть і далі безправною коровою, яку доїтимуть недобросовісні компанії забудовників доти, доки вона доїтиметься.

Здавалося, що з ухваленням парламентом в 2015 році норм, які прямо зобров’язують передавати техдокументацію ОСББ, організована по країні спільнота співвласників мала б видихнути, залишивши позаду історії з багаторічною тяганиною в судах з комунальними і приватними ЖЕКами, але ж ні.

Порушення прав співвласників, відверте й цинічне перешкоджання і на етапі створення ОСББ, і на етапі його функціонування, на жаль, і далі залишається звичною практикою. Очевидно, щоб переламати ситуацію, потрібна позиція муніципальної влади. Але часто її немає.

Немає в цих історіях ні Кличка на боці громади, ні його профільних заступників. А могли б бути корисними. Через Київську міську раду проходить безліч рішень про виділення нових і нових земельних ділянок забудовникам.

Міська влада має всі можливості зайняти політичну позицію й голосувати лише ті з них, які не множать конфлікти в місті й всіляко підтримують самоорганізацію співвласників. Знаючи про таку позицію, жоден забудовник не дозволить собі ставити палки в колеса.

Ну, а поки Кличко тримається осторонь, то громада сама має підтримувати тих, хто бореться за своє. Бо з кожним новим успіхом зміни в громаді і міста стають все більш невідворотними. А це нам і потрібно.

Я прошу журналістів, активістів та й просто небайдужих підтримати новостворене ОСББ. Їм потрібна зараз і наша увага, і допомога.

Заблоковані перебувають зараз за адресою Воскресенська 14б. Контактна особа: Mariya Stepanova, 0951883676

==
Загалом, я ДУЖЕ підтримую розвиток ринку приватних компаній, які обслуговують житловий фонд, але знаю достеменно, що без ОСББ ніякого ринку, як і конкуренції за обслуговування кожного конкретного будинку, бути не може.

ШОКУЄЧЕ ВИДЕО

Громада переможе

Автор: Автор
 
Читайте больше на "Правовая столица": КРЕМЛЬ – МИРОВАЯ ТЕРРОРИСТИЧЕСКАЯ ПРОБЛЕМА
Двадцять друга Російсько-Українська війна
 02.08.2016, 16:08
Iсторик порахував, скiльки разiв українцi воювали з росiянами  
Национальная полиция Украины на службе у Интергал-Буд
 29.03.2017, 00:00
Очень тревожная информация появилась из Днепровского УП ГУНП в г. Киеве. Уголовное...
Монополия на Киевская Русь - Украина
 18.07.2016, 13:04
Мы должны заявить монополию на наследие Киевской Руси, для России это станет катастрофой...
Комментарии
Войдите, чтобы оставить комментарий.